O nás

Společnost POOLONE s.r.o. je firmou, která se ve svém výrobním programu specializuje na produkci nádrží vyrobených ze stoprocentního svařovaného polypropylénu, zejména na jímky, septiky a vodoměrné šachty.

Jímky určené pro zachycení a zpětné využití dešťové vody (praní, zálivka, mytí aut, WC) dodáváme v několika variantách. Náš sortiment tvoří jímky krychlové, válcové a atypické. Všechny jímky, které vyrábíme, jsou upraveny pro snadnou instalaci v terénu. Zákazníkům nabízíme jímky pro obsypání, jímky pro obetonování, jímky samonosné a jímky dvouplášťové vhodné pro místa, kde hrozí průsak spodní nebo povrchové vody. Všechny podzemní jímky jsou opatřeny bezpečnostním přepadem.

Tříkomorové septiky jsou určené pro akumulaci odpadní vody u rodinných domků a rekreačních objektů v lokalitách, kde není vybudována kanalizace. Septiky vyrábíme z polypropylenových svařovaných desek v souladu s ČSN 756042. Tříkomorový septik je vybaven pískovým filtrem, vegetační čistírnou a zemním filtrem. Septiky dodáváme ve tvaru krychlovém, válcovém nebo atypickém. Podle místa a způsobu instalace septiku nabízíme septiky dvouplášťové, septiky samonosné a septiky určené pro obetonování.

Hlavními výhodami všech jímek a septiků, které dodáváme, jsou snadná manipulace, nízká hmotnost, utěsnění proti vtoku povrchové vody, jednoduchá instalace, zaručená vodotěsnost, dlouhá životnost, chemická odolnost a nízké provozní náklady.

Jímky a septiky o objemu 1,5  až 20 m³ dodáváme do 3 pracovních dnů. Využijte našich skvělých cen a dopravy zdarma.

Doprava zdarma je pouze u septiků a jímek s objemem větším než  3 m3

Naše nabídka

Zavoláme vám zpátky

Captcha